Sponsorer

TIIF’s støtteforenings julebanko 2015

Sponsorliste

Tak til alle sponsorer for den store støtte med penge og præmier.

Firma Adresse Postnr. Tlfnr. Webadr.
A.F. Nyhuus A/S Køgevej 227 2635 Ishøj 40554551 www.nyhuus-kartofler.dk
Activ Låseservice Merlegårdsvej 2 2635 Ishøj 20406677 www.activ-laase.dk
Arbejdernes Landsbank Taastrup Hovedgade 75 2630 Taastrup 38483033 www.al-bank.dk
Arla Foods Industrikrogen 30 2635 Ishøj 43324849 www.arlafoods.com
Aveny Ure, Guld og Sølv Ishøj Vestergade 4 2635 Ishøj 43542249 www.aveny.dk
Binau Serigrafi Roskildevej 14 3550 Slangerup 47382123 www.binau-serigrafi.dk
Buketten Taastrup Hovedgade 156 2630 Taastrup 21901133 www.interflora.dk
Cafe Bunkeren (Ishøj Golf) Køgevej 275 2635 Ishøj 32550033 book@bunkers-faw.dk
Cafe Wiuff Vejledalen 17 2635 Ishøj 43733387 www.cafe-catering-selskabslokaler.dk
Car Special Kia Industriskellet 9 2635 Ishøj 43543040 www.carspecial.dk
Car Wash Industrukrogen 2 2635 Ishøj 43520055 www.carwash.dk
Centerforeningen Ishøj Bycenter Ishøj Østergade 43 2635 Ishøj 43542562 www.ishoej-bycenter.dk
Bilmanden Ishøj Bygade 39 2635 Ishøj 26131717 www.bilmanden.dk
CK Vente Tout Friggasvej 3 2635 Ishøj 40688496 www.ck.vente.tout.dk
CPH West Vejlebrovej 65 2635 Ishøj 33880000 www.cphwest.dk
EDC Bjarne Hansen Vejlebrovej 114 2635 Ishøj 43735000 www.edc-bjarnehansen.dk
Dalle Valle Taastrup Hveen Boulevard 2 2630 Taastrup 43990086 www.cafedallevalle.dk
Dinitrol/Automester Industrigrenen 2 2635 Ishøj 43992444j www.dinitrol-ishoej.dk
Fohlmann El-service Køgevej 280 2635 Ishøj 43714370 www.fohlmann.dk
Frisør Bottelet Ishøj Bygade 109 2635 Ishøj 43718080 www.klipperiet.dk
Frisør Ole Ishøj Vestergade 7 2635 Ishøj 43542516 www.frisor-ole.dk
Gartneriet Christian Olsen Torslundevej 124 2635 Ishøj 43991623 www.gro.dk
Gerner Hansen & Jørgen Petersen Baldersbækvej 11 2635 Ishøj 43521870 www.gh-jp-as.dk
God Mad I/S Budstikken 142 2630 Taastrup 43992325 www.godmad-is.dk
GSV Materieludlejning A/S Industrikrogen 18 2635 Ishøj 43997274 www.gsv.dk
Trolles Eftf. Ure, guld og sølv Taastrup Hovedgade 81 2630 Taastrup   www.trolle-ureguld.dk
Ishøj Bylaug Ishøj Bygade 2635 Ishøj    
Ishøj Golfcenter Køgevej 275 2635 Ishøj 43327700 www.ishojgolfcenter.dk
Ishøj Kulturcafe Ishøj Østergade 28 2635 Ishøj 43545511 www.ishoj.dk
Ishøj Strand Vandrerhjem Ishøj Strandvej 13 2635 Ishøj 43535015 www.visitkursus.dk
JP EL-ANLÆG Baldershøj 27 2635 Ishøj 43521999 www.jp-elanlaeg.dk
Jysk Ishøj Industribuen 1 2635 Ishøj 70808182 www.jysk.dk
Jyske Bank Taastrup Taastrup Hovedgade 56 2630 Taastrup 89890400 www.jyskebank.dk/taastrup
Leon Petersen A/S Baldershøj 1 2635 Ishøj 43734100 www.leonpeterse.dk
Malerfirmaet Bech & Koch Industrivangen 12 2635 Ishøj 43731098 www.bech-koch.dk
Malermester Annette Lindberg Ishøj Bygade 51 2635 Ishøj 22990926 www.almalerservice.dk
Martin Mortensens Boghandel Taastrup Hovedgade 77 2630 Taastrup 43990160 www.bogpost.dk
MB-EL-service Metalgangen 6 C 2690 Karlslunde 22508702 www.mbel-service.dk
Micali El A/S Baldersbækvej 32 2635 Ishøj 43990666 www.michali-el.d k
Murermester Henrik Dahl Birkevej 26 2635 Ishøj 22251581 www.murermesterdahl.dk
Murermester Martedal Brentedalen 40 2635 Ishøj 40536426 www.martedal.dk
Netto Torslunde Torslundevej 2 2635 Ishøj   www.netto.dk
NMI Ishøj Motion Ishøj Store Torv 20.3 2635 Ishøj 43731300 www.ishojmotion.dk
Nordea Vallensbæk Vallensbæk Stationstorv 33 2625 Vallensbæk 703333 www.nordea.dk
Noren Catering Baldersbækvej 2 2635 Ishøj 43740015 www.olekok.dk
Nybolig Taastrup Hovedgade 72 2630 Taastrup 43714422 www.nybolig.dk
Ole Holm-Hansen Pilegårds Vænge 69 2635 Ishøj 20207206  
P.J. Cykler Valbyvej 22 2630 Taastrup 43994401 www.pj-cykler.dk
Roersten Tåstrup Valbyvej 85 2635 Ishøj 21782413 www.roersten.dk
Salgskontoret Metalgangen 4F 2690 Karlslunde 43903657 www.salgskontoret.com
SCT-Ejendomsinvest Jægervangen 34 2635 Ishøj 29450811  
Skippers Blomster Banetoften 12 2750 Ballerup 44971512 www.skippers-blomster.dk
Snedker Ivan Madsen Baldersbækvej 21 2635 Ishøj 43995868 www.ivanmadsen.dk
Stark Ishøj Industribuen 15 2635 Ishøj 43565151 www.stark.dk
Statoil Kuldyssen Kuldyssen 2 2630 Taastrup 43993906 www.statoil.dk
Meny Blåkildecenteret Blåkildevej 2 2630 Taastrup 43324000 www.meny.dk
Stahlwliie værktøj        
SV Totalteknik Friggasvej 2635 Ishøj 70272112 www.totalteknik.dk
Sydkystens Bil Center Industriskellet 1 2635 Ishøj 43732255 www.sbc.dk
Tage Bonke Transport Brentedalen 6 B 2635 Ishøj 28888168 www.t-b-t.com
Teleworks Jagtvej 169B 2100 København Ø 39101112 www.teleworks.dk
TH’s Øl og Vand Snubbekorsvej 26 2630 Taastrup 40359420  
Tinas Pølser Køgevej 2635 Ishøj 26818746 www.tinas.dk
Torslunde Festival Torslundevej 2635 Ishøj   www.torslunde-festival.dk
Tømrer Mester Jacob Ishøj Bygade 52 2635 Ishøj 43776116 www.mesterjacob.dk
Bodytreatment I/S Esromgade 15 2200 København 71995463 www.bodytreatment.dk
B. Hansen Korsbjergengen 9 Vognmands Carsten 2630 Taastrup 20253555  
WEKA Rugvænget 7 2630 Taastrup 43998488  
Tommy og Martin Larsen Vibevænget 3 2680 Solrød Strand 56147978 www.brdrlarsenvvs.dk
TOP